December 2011

AMÁLKO, TY SVINĚ!

27. december 2011 at 21:46 | Amálka. |  DIARY

Když jsme se sklidnili, posedali jsme si do buncku. Jerry si neměl kam sednout, tak sedl na mě. Nastal čas, když jsem seděla já na něm a samé pusy! Omg, jak napodoboval mé gesta, moju mluvu♥'. A prý má slabost na blondýnky. Shit, musím se víc dobarvit, ať mi vlasy nezhnědnou! Viděla jsem ho poprvé. Svalnatý blonďatý Tomášek. A hádejte kdo žárlil? Přiblblý zhulený Tomášek. (a taky Pavel - nepodstatný) Pořád na nás civěl, a 'nenápadně' nás otravoval. Božee, já z něj málem roztála. Nebudu vám popisovat podrobnosti, ještě by ste si o mě něco mysleli:'D. Díky němu jsem si odvykla Tomina. Jů, a jak je malinkatééj. No, sice je větší jak já (to snad každej), ale pořád je malinkatej:P:D.
Pak odjeli.. a parta? Ti čůráci žárliví nepřející! Já jim věřila! Všichni najednou nenápadně začli valit, jakej je Jerry píčus. Najednou ho nikdo neměl rád! Cituji slova od Majký 'si svině, že tobě se někdo líbí, a ty ho hned dostaneš' - když jsem ho viděla tak půl hoďky, tak jsem jí oznámila že je to kus. A Pavel? Mi právě oznámil jaká jsem kurva. Dík, kámo. A teď si píšu s Jerrym, takžee.. ČAU! ;DD

VÁNOČNÍ BLESKOVKA

23. december 2011 at 19:52 | Amálka.
Všichni mají na blogu něco Vánočního. A abych nebyla jediná, tak vám uspořádám Vánoční bleskovku! Odměním pár z vás, nejzajímavější odpovědi.. ;)

VYPLŇ:

1. Máte už ozdobený stromeček?
2. Co si pod něj přeješ?
3. Ježíšek x Santa Claus x Děda Mráz
4. Byla si někde na Vánočních trzích?
5. Jestli ano, kde?
6. Co máte na Štědrovečerní večeři?
7. S kým o Vánocích budeš?
8. Máš 'Santovu čepku'?


STORY: 'Dokonalý svět'

23. december 2011 at 12:54 | Amálka.


Říkají o mě, že mám dokonalý život. Stále se usmívám, a beru život v pohodě. Bohatý otec co mi vše koupí, a hodná matka co mi vše udělá. Krásná princeznička s ďáblíkem v těle, co může dělat vše, a je totálně líná. Když mlátím ostatní, jsem totální cvok, a všichni mi přejí ať zažiju totéž. Nevím co je to krev a bolest, strach a slzy. Můžu si dovolit vše. PRÝ. Ale nevěřila bych pověrám co se o mě šíří. Realita je úplně jiná..

Jedna rána pěstí do obličeje. Druhá, až spadne na bar, a bouchne se o něj. Bolestí padá k zemi. Jeho tvrdá noha jí silně kopne. Chystá se k další ráně, když statečně vstane, a utíká po schodech nahoru. Její řasenka jí barví obličej, a kapky slz padají na podlahu. Když dorazí k pokoji třískne dveřmi. ,,Ty kurvo!'' volá její otec zezdola. Sedne si na postel. Vezme do ruky nůž a řeže si do levé ruky. Jednou, podruhé, potřetí... až jich tam má 10. Uleví se ji. Kapky krve pomale utírá kapesníčkem. ,,Dokonalý život? To sotva...'' řekne si, a začíná brečet.


ČEŠI, TO SE POZNÁ !

21. december 2011 at 22:59 | Amálka. |  DIARY
Čauko, zlatíčka.
Dneska jsem byla ve Vídni. Totálně nejlepší sestava v autobuse! Celou cestu, jsem se nenudila. A konečně jsem se více začala bavit s deváťákama, takže už se těším, když mě jich bude zdravit víc, než jen dva z nich<'33, Wááá, chcu bydlet v Rakousku! Mají tam totálně luxusní čtvrtě. Když jsem procházela mezi těmi všemi obchody [LV, Gucci..] umírala jsem♥'. A taky jsem poznala, že Rakušáci jsou nádherní, nadržení debilkové. Mě ti pitomci asi vážně přitahujou! :D
A nebyla bych to já, kdybych nezapoměla keše doma, a žrádlo též. A tak, zas tak moc mě to nevadilo.. Nakrmili mě kluci, Peťa mi koupil Santovu čepku [je dokonalá!], a Mário moje vysněné lízátko s filmů. Kvůli nedostatku peněz, jsme si i pár věcí čórkli.. ale co se divím, moje skupinka zakopla o značku 'Nezakopněte', mluvila na Rakušačku česky, mluvili na nás kluci, valila děsný vály, a táák.. nojo. ČEŠI, TO SE POZNÁ!


ŽIVOT JE KURVA ..

20. december 2011 at 21:39 | Amálka. |  DIARY

Život je kurva, co dolů tě sráží..
Ksicht ti drtí o beton, až tě z toho mrazí.
Tak řekni tý kurvě, ať přestane tě srát..
Že i přes to všechno, máš život ještě rád♥'.

Ciao, bejby^^. Tak co ve škole? Musím se pochlubit. Dostala jsem 2 jedničky z Čezálu! Měla jsem nejlepší známky z celé třídy! Anoo, JÁ! Skákala jsem štěstím. :D No, měla jsem pěknej potlesk od chalanů [♥], a holky si mohli závistí vytrhat vlasy.. nechápu proč, ale fajn, no. No, a nebyla bych to já, kdybych taky neměla pjůůůser. O velké přestávce jsem zavítala na počítačovou učebnu. Jelikož děsne ráda všechny škádlím, všem klukům jsem 'nenápadně' vypla počítač.. Hehe, to jste měli vidět jejich nechápavý výraz á la 'co se děje':DD. Pár z nich mě lechtalo.. Hrůza! Nakonec se proti mě spikli, vzali mě za ruce i nohy, a táhli mě na klučičí záchodky. Co se tam asi dělá? Svlíkli by mě, a ošahávali! Prasata! Samozřejmě že jsem pištěla přes celou školu, a tak vylezla ředitelka. Blbečci, to na mě svedli.. měla jsem 'užasný' hodinový proslov, proč se to nedělá, že to stálo hodně kešů. Jako by mě to zajímalo :D ..
Co se dnes ve škole zajímavého stalo u VÁS? ;)

NAVIGATION - Story

20. december 2011 at 20:51 | Amálka.

Arrogant Agnes:
xNAVIGATION

20. december 2011 at 20:38 | Amálka.
SHIT - Blbosti.
DIARY - Můj deníček.
AFFS - Moje Affs. Chceš být?
PHOTO - Fotky společné se mnou.
STORY - Co ehm.. 'krásného' jsem sepsala.


WANNA BY MY AFFILIATES?

20. december 2011 at 20:34 | Amálka.

WANNA BY MY AFFILIATES ?

1) Tvoje přezdívka:
2) Tvůj blog:
3) Nějaký důvod:

AFFILIATES

20. december 2011 at 20:29 | Amálka.

ELITA:

OBLÍBENÉ BLOGY: