January 2012

legalize it.

29. january 2012 at 9:00 | Amálka. |  DIARY
Nebylo nad ten pocit, když jsem si mohla dát trošku ganji. Ten pocit, vedle něho. Když nám něco přišlo jen trošičku vtipný, a my se chlámali. To, jak jsme museli něco brát vážně, ale stejně jsme umírali smíchy. Miluju..
RED EYES.

Chci se změnit. Vzhledově. Potřebuji zhubnout. Prvně jsem měla vybranou váhu, ale to bych musela zhubnout 10kilo, a na to vážně nemám. Takže zatím těch 6. Dyť ani nevím jak se hubne!:D A študovat to nebudu. Jsem líná..
Potom chci tunel. Hovno, kašlu na tunel. Když sem to četla.. na to nemám, se s tím tak srát. Koupím si větší kulatou černou náušnici, a bude to vypadat skoro stejně. Bezpečný, jednoduchý, levný.. no co víc si přát! :D


Ty vlasy♥'. Silně pochybuju, že bych byla schopná si to takhle oholit. Nemám tak pevnou vůli.. A jak to bude vypadat, jak mi to bude slušet. A to obarvení! Nevím, no.. :D A i kdyby, musela bych hoodně přemlouvat matku.
Těším se na 18tiny. Sice budu mít na sebe všechny starosti. Ale aspoň mi nebudou poroučet ti kreténi. A jestli mi řeknou 'Dokud jsi pod touhle střechou', tak vypadnu. Kamkoliv.

DREAMS - 1 část.

28. january 2012 at 9:34 | Amálka. |  SHIT
C i a o _ m o n s t e e r s <'33 .

Každý máme sny.. Někdo splnitelné, někdo ne. Chtěla bych vám ukázat ty moje. Tedy, pár z nich. Ty hmotné, či jak to říci.. No, dyť to je jedno! :D :)


abstinuju !

27. january 2012 at 17:01 | Amálka. |  DIARY
1 , 2 , 3 , 4 .. 99294084284939249 .. POČÍTÁM VTEŘINY ! :D :D

Bože. Ani si nedokážete představit, jak vás šíleně znudí bejt doma. 5 dní! Už 5 dní abstinuju. Ale, zasloužila jsem si to. Za ten víkend se mi ty průsery příšerně nahromadili.. :D Pivo, víno, tráva, cíga. Zákeřné věcy.
Ještě že jsem malá nevinná holčička, jinak by mi to neprošlo.
Piva jsem se napila přece jen trošičku.. :) A víno si vzali holky pro maminku. Mariuhana? Co to je? Cigarety? Fůj, nekouřím, mě to děsně smrdí.
Miluju, jako mi na to snad každej dospělej člověk skočí. ,D

Ještě chvilku, a bude zítřek. Máčka moje milovaná.. ♥ Asi si koupím rovnou dvě krabičky. Jsem si jistá, že ta jedna bude okamžitě pryč.
Tedy, jestli se mi do toho nezaplete ganja. Což bych se jakože, vůbec, ale vůbec nezlobila! ,) Sice se mi to sklo nezamlouvá, ale ten parchant mi špeka neubalí, tak si budu muset zvyknout.. musím se krotit! Prý když není po mém, tak se hned urazím. Je to sice pravda, alee.. to nemusí vědět každej. :D :D


( Sonny Moore .. já ho miluju ! ♥ )

Život je pouhou parodií na naše sny..

8. january 2012 at 13:10 | Amálka. |  DIARY
Kamarádi navždy? To je jen dočasná verze.
Moje parta se rozpadla. Na malilinkatý kousíčky. Jsou to kreténi. A teď.. teď to nemůžou překousnout. Ty jejich pohledy, když jsem vedle nich, ale s někým jiným. Že prožívám nepřekonatelnou zábavu, a oni se nudí. Ty pohledy, když nás vidí. Nás 5. Pavel, Tomik, Amálka, Jeany, Filip. S náma.. Mohli mít vše. Ale oni ze sebe dělaj něco víc. Oni to nepochopí. Myslí si, že jsou králové. Že nám budou poroučet. 'Nedojížděj, dojdi, dej mi to, kup mi to, s ním nechoď ven'. Ale my skončili. Měla jsem je absolutně ráda.. ale je konec.
Láska ti sice pomotá hlavu.. Ale tráva, to je kurva čaroděj!
Ten pocit.. když se ti začne motat svět. Všechno ti příjde směšný. Život je fajn. Nic nechápeš, nic nevnímáš. Žiješ si to svoje.Ten pocit.. když meleš totální hovna, a ti parchanti tě neposlouchaj. Ten pocit.. když nevnímáš, a chce se ti spát. Jóó, včera jsem se totálně zhulila. :D Dlouho.. dlouho.. dlouho jsem to neměla. Už od prázdnin. Odmítala jsem to. Ale včera ne.. Tomin měl jointa. A podělil se, se mnou. Myslím, že mi pak.. ehm, ne, mlčím:D:). Už se neorientuju v mých pocitech. A v jeho už vůbec.