February 2012

STĚHOVÁNÍ

13. february 2012 at 20:17 | Amálka.
Víte.. Chtěla jsem, aby tohle byl můj poslední blog. Ale nastala změna. Mnozí z vás ví, že půlka mého JÁ, kterou jsem se tady reprezentovala, zmizela.. Navždy možná né, ale i tak na určitou dobu.
A tak jsem se přestěhovala. I s mým jiným Já. Není zas tak jiný.
Jen bez určitých věcí, bez kterých minulá Amálka nedokázala žít.

bullshit-fuck.blog.cz

Nemám tam Affs. Takže sorry.. ')

'Ahoj' Amálko.. '(((

10. february 2012 at 23:40 | Amálka.

Amálka. Znáte ji, ne? Chlastá, hulí, kouří.. Vše, jak má být. Školu nesnáší, ignoruje. Kámoše své miluje. Rodinu fuckuje. I lásce nevěří, a vykousne se s každým druhým. Joo. Jak libovej život.
Dokud nepřišla špatná zpráva.

Víte.. Amálka se hrozně ráda líbala. A to se jí vymklo z rukou.. Jednoho krásného dne, jí doktorka řekla že má mononukleózu. (chytla ji od svého krásného kamaráda Filípka, kterým mono. trpí už půl roku) Řeknu vám to jinak.. žádné tučné jídlo, cigarety, alkohol, ganja. Stručně řečeno → NIC.
Když nad tím pomyslím. BRR. Chce se mi brečet. Plánovala jsem si spousty, spousty věcí. Jak libovej život bych měla..♥' Byla jsem na sebe taak hrdá, že mám tak krásnej život, a bude ještě krásnější! Ale minimálně bez cigaret bych to nebyla já. Nemůžu dál pokračovat.. Už to nejsem JÁ.

Chce se mi brečet. Kamarádi mě drží, rozesmějou.. miluju je. Za ty tři měsíce (doufejme že né dýl!), se můj život.. jaksi zhorší, řekla bych. Až budu moct to svoje.. udělám kalbičku. Pro své nejmilejší. Na návrat řekněme staré dobré Amálky. Budu na sebe pyšná. Nojo, na budoucnost myslím, minulost byla krásná.. ale co teď? PŘÍTOMNOST?!

Budu se snažit, bojovat, nějak krásně žít. Pája mi slíbil, že se v pondělí za mnou zastaví') Jsem ráda. Šíleně mi to pomůže. Chci.. vrátit to zpátky. Bude těžký postavit se na vlastní nohy. Psychicky jsem v pohodě.. ale už nebudu psát ty komentáře jako dřív - jelikož se vše motalo kolem chlastu a ganji, a to já teď nemůžu! Už nemá cenu dál blogovat. Nejsem to já. Nebudu moct kouřit, hulit, chlastat, jest, a provozovat fyzické aktivity.

Jednou se vrátím .. minimálně za 3 měsíce , řekla bych .
Možná i dřív .. třeba bez toho všeho dokážu žít ?
Nebo budu chtít se vypsat ?
Či mi budete chybět ?
Nevím .
PA♥'